Stand in topcompetitie

Hieronder de stand in de topcompetitie. Ter verduidelijking... De speeldata is telkens de dinsdag voor de externe competitie. Ze zijn ook op te zoeken in de Dubbelschaak kalender. Je speelt dus op de aangegeven datum tegen je tegenstander. Bij verhindering graag aan de competitieleider en aan je tegenstander doorgeven. Verder is het aan te bevelen om toch even je tegenstander vooraf te mailen om bevestigd te krijgen dat de partij inderdaad gespeeld gaat worden. De mailadressen zijn te vinden in de ledenlijst.

 NaamKNSB rating12345678910Tot
1Rob van Meurs2141000.50.5111004
2Martien vd Meijden206410.50110.50.5116.5
3Job de Lange221010.50.5110.50.50.516.5
4Michel vd Stee20300.510.50.50.51010.55.5
5Niels Heijstek19140.5000.50102
6Guido Jansen21570000.510.50.510.54
7Wil van Lankveld194500.50.5000.500.50.52.5
8Brent Burg216400.50.5110.5110.56
9Matthijs Dijkstra1965100.5000.5002
10Franck Steenbekkers20441000.50.50.50.514
Hieronder het speelschema voor deze competitie
RondeIndeling
11-102-93-84-75-6
210-67-58-49-31-2
32-103-14-95-86-7
410-78-69-51-42-3
53-104-25-16-97-8
610-89-71-62-53-4
74-105-36-27-18-9
810-91-82-73-64-5
95-106-47-38-29-1