Stand in topcompetitie

Hieronder de stand in de topcompetitie. Ter verduidelijking... De speeldata is telkens de dinsdag voor de externe competitie. Ze zijn ook op te zoeken in de Dubbelschaak kalender. Je speelt dus op de aangegeven datum tegen je tegenstander. Bij verhindering graag aan de competitieleider en aan je tegenstander doorgeven. Verder is het aan te bevelen om toch even je tegenstander vooraf te mailen om bevestigd te krijgen dat de partij inderdaad gespeeld gaat worden. De mailadressen zijn te vinden in de ledenlijst.

 NaamKNSB rating12345678910Tot
1Rob van Meurs2141000.50.511100
2Martien vd Meijden206410.50110.50.511
3Job de Lange221010.50.5110.50.50.51
4Michel vd Stee20300.510.50.5101
5Niels Heijstek19140.5000.501
6Guido Jansen215700010.510.5
7Wil van Lankveld194500.50.5000.500.50.5
8Brent Burg216400.50.51110.5
9Matthijs Dijkstra1965100.5000.500
10Franck Steenbekkers20441000.50.50.51
Hieronder het speelschema voor deze competitie
RondeIndeling
11-102-93-84-75-6
210-67-58-49-31-2
32-103-14-95-86-7
410-78-69-51-42-3
53-104-25-16-97-8
610-89-71-62-53-4
74-105-36-27-18-9
810-91-82-73-64-5
95-106-47-38-29-1