Jaarverslag interne competitie 2009-2010

Het afgelopen seizoen is de interne competitie, wellicht iets minder nauwkeurig dan in anderen jaren, bijgehouden op de internet site. Ik verwijs dus graag daarnaar door voor wat betreft de eindstanden in de groepen, Dubbelschaak ratings, Meierij uitslagen en nog veel meer.

 

Martien van der Meijden

(met dank aan Paul van der Leije)

 

Interne competitie leider Dubbelschaak ´97

Eindstand clubkampioenschap 2009-2010 (niet volledig)

Plaats Naam P1 P2 P3 P4 Totaal (beste 3 periodes)
1 Huub 1 2 1 2 4
2 Peter 1 1 3 5
3 Hans H 5 4 4 2 10
4 Job 5 5 1 11
5 Tom 6 5 2 13
6 Michel 6 3 6 4 13
7 Gilion 6 6 4 16
8 Ebe 6 6 7 19
9 Niels 6 5

Uitslagen interne competitie

Periode 1:

Eindstand Groep 1 , Periode 1
Nr. Naam A B C D E F G Tot Pl. PK
A Tom ½ 0 0 0 0 0 ½ 7 6
B Gilion ½ 0 0 0 0 0 ½ 6 6
C Huub 1 1 1 ½ ½ ½ 1 1
D Job 1 1 0 ½ ½ 0 3 5 5
E Peter 1 1 ½ ½ 1 ½ 1 1
F Martien 1 1 ½ ½ 0 1 4 3/4 3
G Ramon 1 1 ½ 1 ½ 0 4 3/4 3
Eindstand Groep 2, periode 1
Nr. Naam A B C D E F G H Tot Pl. PK
A Michel 0 ½ 1 1 1 1 ½ 5 2/3P 6
B Hans H. 1 1 0 1 ½ 1 1 1P 5
C Martin ½ 0 0 0 1 ½ 1 3 4/5 8
D Ebe 0 1 1 ½ ½ 1 1 5 2/3 6
E Reinder 0 0 1 ½ ½ 0 0 2 7/8D 11
F Hans B. 0 ½ 0 ½ ½ 1 ½ 3 4/5 8
G Jaap 0 0 ½ 0 1 0 1 6 10
H Bart ½ 0 0 0 1 ½ 0 2 7/8D 11
Eindstand Groep 3 , periode 1
Nr. Naam A B C D E F G H Tot Pl. PK
A Coen vd M X 1 1 ½ 1 1 1 1 11
B Theo X X X X X X X X X
C Peter v H 0 X 1 ½ 1 1 1 3 13
D Arno 0 X 0 0 0 0 0 0 7 17
E Jasper ½ X ½ 1 1 1 1 5 2 12
F Gregor 0 X 0 1 0 1 ½ 4 14
G Roland 0 X 0 1 0 0 1 2 5 15
H Joop 0 X 0 1 0 ½ 0 6 16

Periode 2:

Eindstand Groep 1, Periode 2
Nr. Naam A B C D E F Tot Pl PK
A Niels ½ 0 ½ 0 0 1 6D 6
B Hans H ½ 0 0 ½ ½ 4/5 4
C Huub 1 1 1 0 1 4 2 2
D Michel ½ 1 0 0 1 3 3
E Peter 1 ½ 1 1 1 1 1
F Ramon 1 ½ 0 0 0 4/5D 4
Eindstand Groep 2, periode 2
Nr. Naam A B C D E F Tot Pl. PK
A Tom 1 1 ½ 1 1 1 5
B Jaap 0 0 ½ ½ 1 2 4 8
C Martin 0 1 0 1 1 3 3 7
D Ebe ½ ½ 1 1 ½ 2 6
E Coen 0 ½ 0 0 1 5 9
F Hans B 0 0 0 ½ 0 ½ 6 10
Eindstand Groep 3 , periode 2
Nr. Naam A B C D E F G Tot Pl. PK
A Bart 0 ½ X 1 0 1 4 12
B Reinder 1 ½ X 1 0 1 3 11
C Peter ½ ½ X 1 1 1R 4 1/2 9
D Arno X X X X X X
E Joop 0 0 0 X 0 1 1 5 13
F Gregor 1 1 0 X 1 1 4 1/2 9
G Roland 0 0 0R X 0 0 0 6 14

Periode 3:

Eindstand Groep 1 , Periode 3
Nr. Naam A B C D E F G Tot Pl. PK
A Ebe 0 0 0 0 0 ½ ½ 7 7
B Hans H 1 0 ½ 1 ½ 0 3 4 4
C Huub 1 1 1 1 1 1 6 1 1
D Job 1 ½ 0 0 1 0 5 5
E Peter 1 0 0 1 1 ½ 3 3
F Michel 1 ½ 0 0 0 0 6 6
G Tom ½ 1 0 1 ½ 1 4 2 2
Eindstand periode 3, groep 2
Nr. Naam A B C D E F Tot PK
A Niels 0 0 1 1 1 3 8
B Jaap 1 1 0 1 1 4 6
C Martin 1 0 0 1 1 3 8
D Gilion 0 1 1 1R 1 4 6
E Peter 0 0 0 0R 1 1 10
F Gregor 0 0 0 0 0 0 11
Eindstand periode 3
Nr. Naam A B C D E F G Tot Afm
A Bart 0 1 X ½ ½ 1 3 1
B Reinder 1 0 X 1 0 1 3
C Coen 0 1 X 1 1 3 1
D Roland X X X 0 X X X X
E Joop ½ 0 1 0 0 2
F Hans B ½ 1 0 X 1 1
G Jacques 0 0 0 X 1 0 1

Periode 4:

Eindstand Groep 1 , periode 4
Nr. Naam A B C D E F Tot Pl. PK
A Gilion 0 1 0 0 ½R 4 4
B Hans H 1 0 0 1 1R 3 3 2
C Huub 0 1 0 1 1 3 2 2
D Job 1 1 1 1 1 5 1 1
E Jaap 1 0 0 0 0 1 (D) 6 6
F Michel ½R 0R 0 0 1 1½ (D) 5 4
Groep 2 , Periode 4
Nr. Naam A B C D E F G Tot Pl. PK
A Bart 0 ½ 0 1 1 1 3
B Reinder 1 1 ½R 1 0 1 2
C Gregor ½ 0 0 0 0 1 6
D Niels 1 ½R 1 1 1 1 1
E Joop 0 0 1 0 1 1 3 4
F Hans B 0 1 1 0 0 0 2 5
G Jacques 0 0 0 0 0 1 1 7

Dubbelschaakrating verloop in dit seizoen:

Dubbelschaak Rating
Naam KNSB rating Dubbelschaak '97 rating
Start Na P1 Na P2 Na P3 Na P4 Verschil
Huub 2142 2178 2180 2177 2203 2176 -2
Job 2260 2141 2116 - 2073 2106 -35
Peter 2106 2121 2135 2150 2127 +6
Martien 2076 2058 2071 - +13
Tom 1862 1870 1836 1847 1896 +26
Gilion 1830 1836 1808 - 1808 1795 -41
Ramon 1766 1847 1934 1909 +62
Hans H 1907 1882 1871 1858 1878 1883 +1
Michel 1722 1795 1793 1821 1803 1803 +8
Niels 1760 - 1754 1741 1749 -11
Martin 1686 1750 1707 1701 1695 -55
Ebe 1931 1494 1573 1610 1604 +112
Reinder 1497 1489 1487 1490 1489 1521 +32
Hans B 1417 1488 1510 1473 1494 1460 -28
Jaap 1522 1575 1566 1561 1611 1620 +45
Bart 1600 1566 1524 1519 1519 -81
Coen 1424 1465 1465 1497 +73
Peter v H 1436 1293 1323 1366 1369 +76
Arno 1251 1185 - -66
Jasper 1597 1371 1410 - +39
Gregor 1400 1376 1416 1382 1360 -40
Roland 1021 1055 1041 1065 +44
Joop 1401 1360 1306 1276 1241 1290 -70
Jacques 1400 1364 1331 -69

Meierij beker:

 

Poule A
Nr. Naam A B C D E Tot Pl.
A Huub 1 2 2 2
B Rob 1 2 2 2R 7 1
C Gilion ½ 0 2 2R 3
D Gregor 0 0 0 1 1 4/5
E Martin v D 0 0R 0R 1 1 4/5
Poule B
Nr. Naam A B C D E Tot Pl.
A Job 1 1 2 2
B Michiel L 1 2 2 1
C Wil 1 ½ 2r 2 3
D Curd ½ 0 0R 1
E Hans B. 0 0 0 1 1 1
Poule C
Nr. Naam A B C D E Tot Pl.
A Guido 1 X 2 1 4 2
B Peter B 1 X 2 1 4 1
C Ramon* ½ 1 2 5 Opgave
D Michel vd E. 0 0 X 2 2 3/4
E Coen 1 1 X 0 2 3/4

* Ramon zit in Mexico en is dus verder uitgesloten van deelname aan de knock-out fase. Zijn resultaten niet niet meetellen in de einduitslag.

Poule D
Nr. Naam A B C D E Tot Pl.
A Franck X X X X X
B Martien X 1 X 2
C Hans H X 1 2 X 3 1
D Ebe X ½ 0 X ½ 3
E
Speelschema
Uiterlijke speeldatum Wedstrijden
24 november A-D B-C E vrij
22 december D-B E-A C vrij
26 januari B-E C-D A vrij
23 februari E-C A-B D vrij
23 maart C-A D-E B vrij

Indeling kwartfinales:

1. Nr. 1 uit groep A - Nr. 2 uit groep D
2. Nr. 2 uit groep A - Nr. 1 uit groep D
3. Nr. 1 uit groep B - Nr. 2 uit groep C
4. Nr. 2 uit groep B - Nr. 1 uit groep C

Dit levert op:

1. Rob - Martien 2-0

2. Huub - Hans 1½-½

3. Michiel - Guido ½-1½

4. Job - Peter B 1-1 (Peter wns)

De kwartfinales dienen uiterlijk op 20 april gespeeld te worden!

 

Halve finale:

Rob - Peter 1½-½
Huub - Guido 1-1 (Guido wns)

De halve finales dienen uiterlijk 18 mei gespeeld te worden!

Finale:

Rob - Guido 1-1 (Rob wns)

Geen reakties meer mogelijk.