Stand Walhoofd

De stand om het Walhoofd heeft weer een update gehad. Zie hieronder.

Het lijkt erop dat Den Died hem gaat winnen, maar omdat het 2de wat uitvallers heeft in de laatste ronde zou hij zomaar alsnog gevraagd kunnen worden voor een invalbeurt in het hogere team. Hij zal eerste blijven, maar Reinder maakt dus nog een kleine kans ook deze titel te bemachtigen.

TeamNaam123456789PuntenPartijen%RatingTPRdelta
3Diederik Claassen1.01.01.01.01.01.06.06100%17172349632
3Reinder de Boer1.01.01.00.51.01.00.50.06.0875%14211625204
2Ebe Reitsma0.51.01.01.00.50.54.5675%16351807172
2Jaap van Meerkerk0.51.00.50.51.00.51.01.00.56.5972%15481809261
3Gregor den Dekker1.01.00.50.01.03.5570%14041541137
1Peter Boll1.01.01.00.51.00.50.50.05.5869%21192287168
1Camiel Peerlings1.00.51.01.00.00.51.00.55.5869%21472289142
1Job de Lange1.00.50.50.01.01.01.00.55.5869%22272343116
3Geert Tiellemans0.50.50.01.00.01.01.01.05.0862%1709180293
1Guido Jansen0.51.00.51.01.00.50.50.05.0862%2082216482
1Martien vd Meijden0.50.51.00.01.01.00.51.00.05.5961%2086210519
2Tom van Stiphout1.00.01.00.00.01.01.00.54.5856%1763183269
2Niels Heijstek1.01.00.00.50.50.50.01.04.5856%1921193312
2Hans Heijstek0.50.00.51.01.01.00.50.04.5856%18391836-3
2Wil van Lankveld1.00.00.50.50.51.00.00.51.05.0956%1925201186
2Gilion Berkelmans0.50.51.00.50.01.00.50.01.05.0956%187818791
1Rob v Meurs0.00.01.00.01.01.00.01.04.0850%21492106-43
2Michel vd Elzen0.01.00.51.00.01.00.03.5750%17811713-68
3Bart Driesten0.01.00.50.50.01.03.0650%1425144015
2Gerard Kastelein0.00.00.01.00.01.00.01.01.04.0944%17911659-132
3Joey van Haperen0.00.00.00.50.51.01.03.0743%12701399129
2Roy van Esch0.01.00.01.00.00.52.5642%1795180510
1Brent Burg0.00.50.01.00.00.01.02.5736%22121983-229
1Michel vd Stee0.00.00.00.50.00.50.01.00.02.0922%21081853-255
3Hans Bakx0.00.00.00.00.01.01.0617%14681076-392
3Martin van Driel0.01.01.01.03.0475%16351745110
3Mark Boumans0.50.5150%12601518258
1Michiel Luijpen0.50.50.01.0333%20462030-16
3Winston Brooker0.00.010%0684684
3Joop van Dun0.00.010%1271309-962

Geen reakties meer mogelijk.