Niels en Geert winnaar Walhoofd 2015-2016!

De winnaars van het Walhoofd dit seizoen zijn geworden: Niels Heijstek en Geert Tiellemans! Brent ging lange tijd aan kop in deze competitie, maar een moeizaam slot van het externe seizoen maakte dat zowel Niels als Geert hem nog passeerden. Het was een tie om de eerste plaats, en dan komen zoals gebruikelijk beide namen op de beker.

Na Martien van Houtum in 1998 en 1999 was het niemand meer gelukt deze prijs 2x achter elkaar te winnen. Een knappe prestatie van Geert.

Mannen, gefeliciteerd!

Zie hieronder de eindstand:

TeamNaam123456789PuntenPartijen%RatingTPRdelta
2Niels Heijstek1,00,00,51,01,03,5570%19101887-23
3Geert Tiellemans1,00,01,00,51,03,5570%17061839133
1Brent Burg1,01,00,51,00,51,00,50,05,5869%
2Roy van Esch1,01,00,01,00,01,00,54,5764%
1Guido Jansen0,51,00,50,50,50,51,00,50,55,5961%
2Wil van Lankveld0,50,50,51,00,50,53,5658%
2Jaap van Meerkerk0,51,00,00,50,51,03,5658%
2Gerard Kastelein1,01,01,00,00,01,00,04,0757%
2Gilion Berkelmans0,51,00,01,00,50,01,04,0757%
1Rob v Meurs0,00,50,51,01,00,50,50,54,5856%
1Peter Boll1,00,00,50,01,01,00,50,54,5856%
1Camiel Peerlings0,01,00,01,01,00,00,50,54,0850%
1Job de Lange1,00,00,50,51,00,50,00,54,0850%
2Hans Heijstek0,00,01,00,01,01,00,53,5750%
2Tom van Stiphout0,50,01,01,00,02,5550%
1Michel vd Stee0,00,01,00,51,00,50,03,0743%
2Ebe Reitsma0,00,51,00,01,00,50,03,0743%
2Michel vd Elzen1,00,00,00,01,02,0540%
1Martien vd Meijden0,00,00,01,01,00,50,50,00,53,5939%
3Diederik Claassen0,00,50,00,01,00,50,52,5736%
1Michiel Luijpen0,00,50,50,50,01,5530%
3Joey van Haperen1,00,00,50,00,01,5530%
3Hans Bakx0,50,50,50,00,50,00,02,0729%
3Reinder de Boer0,00,50,00,00,50,51,5625%
3Bart Driesten0,00,00,50,00,00,5510%
3Joop van Dun1,01,01100%
3Martin van Driel0,50,51,00,52,5463%
3Mark Boumans0,50,00,51,0333%
3Curd Claassen0,00,00,50,5317%
3Winston Brooker0,00,010%
3Christiaan de Leijer0,00,00,00,030%
8242424242422248

Geen reakties meer mogelijk.