Den Died winnaar Walhoofd 2016-2017

Ja, het is nu officieel... Diederik heeft het Walhoofd van dit seizoen gewonnen met een score van liefst 100% in de externe competitie!

Gefeliciteerd!

Hieronder de eindstand:

TeamNaam123456789PuntenPartijen%RatingTPRdelta
3Diederik Claassen1.01.01.01.01.01.06.06100%17172349632
3Reinder de Boer1.01.01.00.51.01.00.50.06.0875%14211625204
2Ebe Reitsma0.51.01.01.00.50.54.5675%16351807172
2Jaap van Meerkerk0.51.00.50.51.00.51.01.00.56.5972%15481809261
3Gregor den Dekker1.01.00.50.01.03.5570%14041541137
1Peter Boll1.01.01.00.51.00.50.50.05.5869%21192287168
1Camiel Peerlings1.00.51.01.00.00.51.00.55.5869%21472289142
1Job de Lange1.00.50.50.01.01.01.00.55.5869%22272343116
3Geert Tiellemans0.50.50.01.00.01.01.01.05.0862%1709180293
1Guido Jansen0.51.00.51.01.00.50.50.05.0862%2082216482
1Martien vd Meijden0.50.51.00.01.01.00.51.00.05.5961%2086210519
2Tom van Stiphout1.00.01.00.00.01.01.00.54.5856%1763183269
2Niels Heijstek1.01.00.00.50.50.50.01.04.5856%1921193312
2Hans Heijstek0.50.00.51.01.01.00.50.04.5856%18391836-3
2Wil van Lankveld1.00.00.50.50.51.00.00.51.05.0956%1925201186
2Gilion Berkelmans0.50.51.00.50.01.00.50.01.05.0956%187818791
1Rob v Meurs0.00.01.00.01.01.00.01.04.0850%21492106-43
2Michel vd Elzen0.01.00.51.00.01.00.03.5750%17811713-68
3Bart Driesten0.01.00.50.50.01.03.0650%1425144015
2Gerard Kastelein0.00.00.01.00.01.00.01.01.04.0944%17911659-132
3Joey van Haperen0.00.00.00.50.51.01.03.0743%12701399129
2Roy van Esch0.01.00.01.00.00.52.5642%1795180510
1Brent Burg0.00.50.01.00.00.01.02.5736%22121983-229
1Michel vd Stee0.00.00.00.50.00.50.01.00.02.0922%21081853-255
3Hans Bakx0.00.00.00.00.01.01.0617%14681076-392
3Martin van Driel0.01.01.01.03.0475%16351745110
3Mark Boumans0.50.5150%12601518258
1Michiel Luijpen0.50.50.01.0333%20462030-16
3Winston Brooker0.00.010%0684684
3Joop van Dun0.00.010%1271309-962

Geen reakties meer mogelijk.